Jesteśmy skuteczni i godni zaufania.
Sprawdź nasze referencje.

W ostatnim kwartale dla naszych klientów pozyskaliśmy:
1
540
000

SOLVIK Sp. Z o.o. to firma działająca na terenie całego kraju, specjalizująca się w pozyskiwaniu kapitału dla firm i osób indywidualnych. Naszym kapitałem są doświadczeni pracownicy z kilku i kilkunastoletnią praktyką w branży finansowej.

Nie można porównać nas do typowego brokera, ponieważ współpracujemy także z instytucjami które formalnie takiej współpracy nie prowadzą. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować klientowi bardzo szeroki wachlarz usług i możliwości.

Bardzo często oprócz pomocy w pozyskaniu kapitału, organizujemy całe przedsięwzięcie od strony finansowej, księgowej i wykonawczej. Dzięki temu nasi stali klienci otwarcie mówią nam o swoich planach, a my fachowo zajmujemy się ich realizacją.

Dzięki specjalnym zespołom i współpracy z wybranymi jednostkami przygotujemy profesjonalny biznesplan, wycenimy spółkę bądź nieruchomość.

Najmocniejszą stroną firmy SOLVIK jest skuteczność. Możemy się pochwalić tym, że 9/10 naszych klientów realizuje zwoje przedsięwzięcia przy pomocy środków jakie pomogliśmy pozyskać.

W związku z przeprowadzonym postępowaniem zgodnie z zasadą konkurencyjności pragniemy przedstawić wyniki:

Każdego traktujemy indywidualnie. Jeżeli masz pytanie - zadzwoń: 668 015 902

lub
skorzystaj z formularza kontaktowego. Oddzwonimy w ciągu 24h.